Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishUkrainian
Меню Закрыть

IX Всеукраїнський конкурс — огляд юних піаністів Олени Вериківської

27-29 березня 2020 року

Всеукраїнський конкурс — огляд юних піаністів Олени Вериківської вперше відбувся у 1996 році як Регіональний конкурс-огляд юних піаністів Київського регіону.

Його засновник — Олена Михайлівна Вериківська (1932 – 2004), завідувачка фортепіанним відділом Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра, — вбачала завданням конкурсу виявлення, підтримку та заохочення музично обдарованих дітей для їх подальшої професійної орієнтації. Для випускників музичних шкіл участь у конкурсі розглядається як перший етап вступу до коледжу Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра.

За роки існування конкурс набув широкої популярності, і зараз у ньому беруть участь юні піаністи з усіх регіонів України. У 2011 році конкурс отримав статус Всеукраїнського та увійшов до складу Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна), у 2017 році включений до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Для учнів 0–3 класів у 2013 році започаткований фестиваль «Весняні нотки» , який проводиться спільно з Київським обласним відділенням музичного товариства ім.Г.Г.Нейгауза і є складовою конкурсу-огляду. 

Конкурс-огляд та фестиваль відбуваються у 2 тури:

  • І тур – відбірковий — проходить у музичних школах;
  • ІІ тур проводиться у Київській муніципальній академії музики ім.Р.М.Глієра.

До участі у ІІ тур від одного навчального закладу допускаються переможці І туру: не більше ніж 5 учасників у групі  0-3 класи та не більше 5 учасників  у групах 4-9 класи

Репертуарні вимоги

Заявки на участь у конкурсі надсилайте на E-mail: studiya@glieracademy.org