Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishUkrainian
Меню Закрыть

ФЕСТИВАЛЬ “#ЛЮТИЙ ФЕСТ” «…ЧАС — ВЕЛИКИЙ ДИРИГЕНТ»

ЗВІТ

29 лютого 2024 року, в останній день зими, закінчився #ФестивальЛютийФест 2024. Цього року у Фестивалі відбулися три концерти в режимі «живого звуку» і один концерт в режимі онлайн. В них прозвучали різноманітні вокальні, хорові та інструментальні твори композиторів від бароко до сучасності, від української народної пісні до вокального циклу.

Символом Фестивалю став його епіграф – рядок з поезій Ліни Костенко «… час – великий диригент…». Численні слухачі Фестивалю емоційно і щиро сприймали виступи майстрів вокального мистецтва, виконавців інструментальних відділів, студентів-концертмейстерів саме через призму цього неповторного часу, коли, незважаючи на всі труднощі, ми продовжуємо творити і передавати свою творчу енергію.

Фестиваль продемонстрував новий формат проведення концертів: 26 лютого в традиційному концерті вокальних циклів прозвучав інструментальний цикл та низка українських народних пісень в обробці сучасних композиторів у виконанні спеціального гостя Фестивалю – Ансамблю під орудою Юлії Шалькевич. Як завжди цікавим і різнобарвним став концерт ансамблів духових та ударних інструментів КМАМ ім. Р. М. Глієра 28 лютого. У заключному, «живому концерті» 29 лютого, виступали студенти концертмейстерського класу коледжу і бакалаврату КМАМ ім. Р. М. Глієра разом із солістами –  студентами інструментальних відділів Академії. Фінальним акордом Фестивалю стала концертна програма спеціального гостя – Ансамблю струнних інструментів ім. Леоніда Шухмана, художній керівник Михайло Волков.

У Білому залі на всіх концертах був аншлаг, виконавці і слухачі об’єдналися в  теплій атмосфері щирого співпереживання – як ніколи Фестиваль був дійсно емоційно «лютий».