Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishUkrainian
Меню Закрыть

ІІ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТВОРЧИЙ ПРОЄКТ «МУЗИЧНА КУЛЬТУРА СУЧАСНОСТІ: ВІД НАУКОВОГО ОСМИСЛЕННЯ ДО ВИКОНАВСЬКОЇ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТА ІМПРОВІЗАЦІЇ»

В РАМКАХ ПРОЄКТУ:

Київська муніципальна академія музики ім. Р. М. Глієра з 8 до 10 січня 2020 року проводитиме ювілейну ХХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Молоді музикознавці».

ХХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОЛОДІ МУЗИКОЗНАВЦІ»
Майстер-клас «Ритм у джазі»
CHRISTMAS JAZZ TAME
У конференції братимуть участь студенти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня кандидата мистецтвознавства (доктора філософії) мистецьких закладів вищої освіти. Пріоритетні питання, що обговорюватимуться: історія виховання музикантів в Україні, актуальні історичні проблеми розвитку вітчизняної та світової музики, теоретичні аспекти дослідження музичної культури в історичному контексті, проблеми музичного виховання та виконавського мистецтва, шляхи інтеграції різних галузей українського музикознавства в сучасний європейський контекст.

Для участі в конференції необхідно:

  • не пізніше 15 листопада 2019 року надіслати заявку на участь у конференції, а також текст тез в електронному вигляді на електронну пошту kyivmusicology@glieracademy.org (у темі листа зазначити прізвище учасника);
  • до 20 грудня 2019 року підтвердити прибуття учасника на конференцію електронною поштою.

Витрати на проїзд, проживання й харчування учасників конференції – за рахунок відряджаючої сторони.

З повагою
оргкомітет

Лист Міністерства культури України про проведення ХХ Міжнародної науково-практичної конференції “Молоді музикознавці”.