Великомасштабний концертний проєкт «Визначні дати музичного календаря» має декілька векторів: відтворення національної музичної спадщини, дослідження та презентація музичних артефактів. Ретроспектива музичного мистецтва. Українська музика, як складова світової культури.
Ідея — Нєпосєдова О.В.
Автор і керівник проєкту — Зарудянська М.А.





Концертні вистави опер «Катерина» М.Аркаса, «Сотник» М.Вериківського, «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського, «Ноктюрн» та «Утоплена» М.Лисенка, «На русалчин Великдень» М. Леонтовича.
Концерт із творів М. Вериківського «14 маленьких прелюдій для фортепіано»
Концерт із творів В. Косенка «Митець і час»
Вечори пам΄яті О. Канерштейна, К. Стеценка
Цикл «Глієр та його учні»
Концертний цикл «Антологія української музики» із творів класиків вітчизняної музики з нагоди ювілейних дат
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ МУЗИЧНИХ АРТЕФАКТІВ
Мелодія із щоденника Т. Шевченка в оркестровці народного артиста України, лауреата Національної премії Тараса Шевченка, професора Л. М. Колодуба у виконанні симфонічного оркестру.
Фрагменти листування М. Т. Рильського та М. І. Вериківського з приводу культурної розбудови України.
Нові історичні знахідки з приводу оркестровки Р. М. Глієром гімну «Ще не вмерла Україна».

Біографічні дані й виконання музики Теодора Акименка.
Нові історичні дані про виконавську і композиторську діяльність М. В. Лисенка. Виконання лисенківської каденції до IV фортепіанного концерту Л. Бетховена.
На відзначення 170-річчя від дня народження М. В. Лисенка перше в Україні виконання концерту № 4 для фортепіано з оркестром Л. Бетховена з каденцією М. В. Лисенка (редакція народного артиста України, професора М. Б. Степаненка) на сцені Колонного залу ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України – Творчий звіт 2012 р.
Культурно-мистецький проєкт «Визначні дати музичного календаря. Діалог культур».
АФІШІ
Концерт в рамках проєкту «Визначні дати музичного календаря. Діалог культур»
11 листопада 2024 року у Київському будинку вчених НАН України відбувся концерт в рамках проєкту «Визначні дати музичного календаря. Діалог культур». В концерті прозвучали твори…
Глієр-фест «Р. М. Глієр та його учні»
З 11.01.2025 по 01.04.2025 буде відбуватись широкомасштабний проєкт Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра – Глієр-фест «Р. М. Глієр та його учні», присвячений 150-річчю від дня народження…
Діалог культур. Епоха бароко.
14 жовтня 2024 р. в Київському будинку вчених НАН України відбувся концерт в рамках проєкту ВИЗНАЧНІ ДАТИ МУЗИЧНОГО КАЛЕНДАРЯ — «Діалог культур. Епоха бароко. Німеччина:…
Новий сезон відкрито!
Концерт студентів і випускників класу клавесина доцента Олени Жукової з циклу «Визначні дати музичного календаря». У концерті прозвучали твори Й.С.Баха, Г.Ф.Генделя, Д.Скарлатті у виконанні на…