Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishUkrainian
Меню Закрыть

Фестиваль “#Лютий фест” 2020р.

З 24 по 29 лютого 2020 року в КМАМ ім. Р. М. Глієра відбудеться щорічний фестиваль концертмейстерського класу «Лютий-фест», який вже 6 рік поспіль, за задумом автора проекту Олександра Дриґи, проходить саме в стінах Академії, в Білому залі.

Цього року в програмі фестивалю – 6-ть концертів за участю студентів спеціалізацій «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Народні інструменти» та викладачів кафедри виконавських дисциплін № 1.

За роки існування фестиваль став однією із помітних подій концертного життя Академії, кожен з 6-ти фестивалів має свою назву, програму, сюжет та своїх героїв-виконавців: 2015 – «Тиждень концертмейстерського класу», 2016 – «Пісні любові», 2017 – «Обрії бажань», 2018 – «Перехрестя шляхів», 2019 – «Надвечори», 2020 – «Чумацький шлях. Сузір’я».

Різноманітні за стилями, жанрами, складом виконавців концерти фестивалів завжди викликають інтерес у слухачів, які із задоволенням знайомляться не тільки з музикою і майстерним виконанням, але й отримують нові знання від цікавих коментарів ведучих концертів – викладачів Академії.

Запрошуємо на концерти! Початок завжди о 16.00 годині. Біла зала.

Більш детальну інформацію заходу, можна подивитись ТУТ.