Chinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian
Меню Закрыть

НОВИНИ

Творча зустріч та майстер-клас із відомим білоруським піаністом Кирилом Кедуком

З моменту його перемоги у Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця минуло майже 20 років, і ось він знову у Києві!

Запрошуємо на творчу зустріч та майстер-клас із відомим білоруським піаністом Кирилом Кедуком!
У програмі:
Шопен. Балада №1 соль-мінор.
Шимановський. Серенада Дон Жуана із циклу «Маскі».
Гріг. «Із карнавала».
Шопен. Скерцо № 2 сі-бемоль мінор.

Кирило Кедук – один із найуспішніших піаністів нової генерації, лауреат понад 15 міжнародних фортепіанних конкурсів (зокрема Конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця 2000 року).

Народився 1987 року в Гродно. В 10 років дебютував на великій сцені разом із симфонічним оркестром Білоруської філармонії в Мінську. Навчався у видатних педагогів – Бориса Петрушанського у Фортепіанній академії Incontri col Maestro (м. Імола, Італія), а також у Петра Палечного в Музичному університеті ім. Ф. Шопена у Варшаві. Закінчив аспірантуру в класі британського піаніста і педагога Грехема Скотта в Королівському Північному коледжі музики в Манчестері.

Кирило Кедук виступає на багатьох престижних концертних майданчиках світу і є бажаним гостем відомих музичних фестивалів. У 2013 році він організував свій міжнародний фестиваль TyzenHouse, який проходить у його рідному місті, в Гродно.